در حيرتم از پيچيدگی نظام بدن انسان؛ که در لحظات نياز به تلاش و کوشش٬ خشک و رخوت زده ميشود و چقدر عجيب است که در لحظات بحرانی٬ انسان به جای آنکه جدال با دشمن خارجی را شروع کند٬ همواره جنگی را بر عليه خود می آغازد.!!!!

/ 86 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
~سحر~

پیچیدگی نظام انسان...دلم نمی خواد دیگه حتی بهش فکر بکنم!!

پاسات

سلام آقای بازور/خوش باشی هميشه .کم پيدايی؟دلم برات تنگ شده بود اين کامنت و برت نوشت

ناتاشا

انسان چيش پيچيده نيست که بدنش نباشه؟؟؟؟؟؟؟؟ باز نظام بدنش ساده تر از مغزش هست.

golabetoon khanoomi

سلام...........ولی به نظر من هميشه اينطور نيست ها!!!!!!!

sheida

چطور اين راه رو انتخاب كرديم؟

shokooh

سلام زوربا جون ...اومدم بگم امروز تولد يک سالگيه وبلاگ منه ،خوشحال ميشم سری بزنی. شاد باشــــــــــــــــــــــــي

hasti-ma

سلام ..از اينکه بعد اين همه مدت به يادم بودی ممنونم

صلح

ديکتاتور سابق عراق در برابر دادگاه :درمورد حنايات صدام کمتر کسی است اطلاع نداشته باشد ٫حمله به کويت، حمله شيميايی به حلبچه، سرکوب انتفاضه عراق در سال۱۹۹۱، قتل عمد بدون محاکمه، عمليات انفال براى سرکوب کردها در شمال عراق و قتل عمد هواداران مصطفی بارزانی در سال۱۹۸۳و ...... اما حنايات رژيم حمهوری اسلامی طالبانی ایران آنقدر بزرگ و زياد است که مواضع کشورهای اتحاديه اروپا و آمريکا را به هم نزديک کرد تا حنايتکاران رژيم طالبانی ايران را هم به پای ميز محاکمه بکشانند و برای همين است می بينيم هاشمی رفسنحانی لرزه بر اندامش می افتاد و درنماز حمعه ظاهر شده و رژيم گذشته را با حنايات ۲۵ساله خود مقايسه ميکند.بـــه اميــد آن روز کـه مـــردم ايــران سـردمداران رژيــم طالبـــانـی ايران را همحون صدام پـای ميــز محاکمه ببينند که تا آن روز ديــر نيست.

علي شايق

سلام// دوست عزيز و مهربونم ممنونم که گرد و غبار قدوم ولايی خودتون رو تو چشمای منتظر من تکوندين و با حضور خودتون باعث دلگرمی حقير شدين // يا حق امام حسن مجتبی عليه السلام پشتيبانتون