يکی از خصوصيات و ويژگيهای غير عادی انسانها بوجود آوردن ارزشهاست.
از دوران کودکی ما را تشويق و ترغيب ميکنند تا بعضی از ارزشهای ريشه دار و ارجمند! برای خودمان تعيين کنيم و اين ارزشها آشکارا بين انسانها جدايی و فاصله می اندازد و هر اندازه دامنه اين ارزشها و آثاری که به آنها مرتبت است گسترش يابد٬ به بدبختی بيشتر ٬ خشونت بيشتر و نهايتا به جنگ می انجامد.
حتی ذهنی که به ارزش چسبيده و يا دلبسته تجربيات است٬ خود را به فريبِ ارزش باخته است و چنين ذهنی٬ گسسته٬ تجزيه گرا و متمايل به فصل و جدايی است.

/ 52 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گندم

گندم نتونست که بره.......ايميل ديروزم رو بی خيال شو....با سلام.

olaagh

salam zorba jan. ba nazaret kamelan mokhalefam vali jaaye bahs ham nadare. bazi chiza ro aadam bayad khodesh kashf kone. man be roozam. bye

~.: A SH I K :.~

نيستی که ببينی ... اشکام ديگه نمی تونن ... نريزن ، بمونن ، بسازن ، نميرن !!! آپديتم ومنتظر ِ حضور ِ پر مهرت ... بدرود!!!

گندم

شنبه روز بدی بود...یه روز خاکستری....با سلام.

گندم

راستی آپديتم...باز هم با سلام.

گندم

با سلام گندم داستان داره...با سلام شما چطور؟.....با سلام.

tina

سلام عزيزم.شرمنده که من مدتی نبودم و دير بهت سر زدم.همای سعادت با انتخابات آپ شد منتظرتم.موفق باشی بدرود

kalame

سلام گلم ........ خوبی؟؟ ........ از اين ارزشها نگو که دلم خونه ..... يه سری ميان قوانينی رو بر حسب ارزشهای فکر و ذهن خودشون ميزارن که شايد ديگری براش ارزش نباشه ....... و بعد ...... وای که ....... چقدر درد سر درست ميشه ........ (حالا بی خيال شو بيا يه سری به من بزن .......منتظرم)

مهرزاد

من فکر می کنم بالاخره آزادی بی حد و حصر که معنی نداره و برای هر زندگی يک چهارچوب و محدوديت هايی لازمه که برای اون می تونين اسمهای مختلف بذارين مثلا :ارزشها يا هر چيز ديگه ... موفق باشين

hesam

جهان را بنگر سراسر که به رخت رخوت خواب خراب خود از خویش بیگانه است...و مارا بنگر که هشی واران غم خویشیم...