در اين زندگی شبح وار خويش بيشتر به خصال هميم تا به دين هم.

/ 118 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Solh

تـــــحـريـــــم انتــــخابــات : هيچ وفت در حکومت اسلامی انتخابات دمکراتيک نبوده است٫چونکه احزاب و افراد مخالف حق شرکت در انتخابات وحق تبليقات را نداشته ومردم آزادانه کانديداهای خود را انتخاب نکردند.در تمامی انتخابات صلاحيت کانديداها را شورای نگهبان بنا به تشخيص ومصلحت نظام اسلامی تائيد يا رد کرده و مردم به اين يا آن کانديد تعيين شده که مدافع قانون اساسی و ولايت فقيه بوده رای داده اند. درجمهوری اسلامی حتی نمايندگان مدافع رژيم در مجلس آزادی و اختيار ندارند و بنا به اصل صد ده قانون اساسی٫فقيه و رهبر قدرت مطلق ونا محدود در ساختار دولت اسلامی دارد و ميتواند تمام قوانين را لغو يا تائيد کند. اصل چهارم وفصل چهارده از اصل صد و هفتاد وهفت تمام قوانين مدنی٫جزائی٫مالی٫اقتصادی وغيره را بر اساس موازين اسلامی تعريف کرده و بر تغيير ناپذيری آنها تاکيد دارند.بنابر اين در حکومت اسلامی ايران نه انتخابات آزاد است و نه نماينده در قانونگذاری آزاد و مجاز است و درچنين وضعی شرکت در انتخابات فرمايشی و نمايشی مجلس هفتم اشتباه است .

بابا محمد

سلام پسرم (: و باز بر من اميد جاری کردی ... سپاسگذار ...؛

عقيق

سلام٬ در مقابل حرف حق بايد سکوت کرد.....

سرنوشت تاريك

درود....هر چند که سر نميزنی...و اما زندگی شبح وار...قابل تحمل تر از زندگی با تجسد هست..آپ کردم.اين بار سر بزن....

طعم گس خورشید

اول اينکه باور کن من هر جا که باشم دست از سر شما ور نمی دارم !!! ثانيا جلو جلو بگم فردا آديت می کنم ! ثالثا می خوام اعتراف کنم تعداد خواننده هات هميشه لج منو در مياره !

غير

زندگي شبح وار.....

آموزشگاه علوم كشاورزي سبزايران

با سلام و خسته نباشيد به خاطر سايت جالبی که طراحی کرده ايد. سايت سبزايران به آموزش و اطلاع رسانی در مورد کشاورزی ، پرورش قارچ، گياهان داروئي و .... می پردازد. به ما سربزنيد.

sara

سلام.. اين نوع زندگی يعنی کدوم زندگی؟ عجب سئوال خفنی!!! معلومه ديگه کدوم!!! ولی باز هم نفهميدم کدوم زندگی!!!

sahar

اگر زندگي شبح وار بود اميد آن داشتم كه روزي از بين برود..... همه شبح ها پايدار نيستند اما زندگي ما ابدي است.

setareh

سلام برهمه دوستاي گلم.......وايي چقدردلم براتون تنگ شده بود......ولي خداروشكراومدم......اين پيام همگانيست.....راستي عيدراپيشاپيش به همتون تبريك مي گم.....واميدوارم سال خوبي داشته باشيد..... آرزومندآرزوهاي طلاييتون هستم.....راستي فرداهم 4شنبه سوريه.....اميدوارم بهتون خوش بگذره.....آسمون آبي روشن آپ ديت شد.....منتظرقدوم سبزتون هستم......تادرودي ديگربدرود.....اي غايب ازنظربه خدامي سپارمت...