ميگويند جهان امروز٬ انسان را با انسانيت بيگانه کرده و پيچ و مهره٬ انسان را مثل ماشين.

ميگويند انسان به انسان همانطور نگاه ميکند که به ميز و کامپيوتر(چيزی در کنار چيزی) و ميگويند انسان ديگر مرده است و آنچه هست دستی است و چشم و گوش و زبانی که حرکاتش مثل چرخ دنده هاست.

و اما من هنوز درگير اتو کردن روح چروک خورده خودم هستم.!!!02.gif06.gif

/ 108 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

سلام خوبی تنبل خان من آپديت کردم شما خيال آپديت ندارين؟؟؟

leila

سلام آپديت کردم يه سر به من بزن خوشحال ميشم

Solh

سخنگوی وزارت امورخارجه آمريكا آدام ارلی سخنگوی وزارت امور خارجه آمريكا خواهان فراهم آمدن شرايط مناسب برای برگزاری انتخابات آزاد درايران شد. او گفت: فكر می كنم اين مسئله مهمی است كه در ايران شرايط برگزاری انتخاباتی مطمئن و با معيار های بين المللی را فراهم شود. دولت ايران بايد به خواست های مردم خود پاسخ دهد. آدام ارلی با اشاره به بحران رد صلاحيت ها گفت وضعيت دائما" در حال تحول است و ما شرايط را به دقت زير نظر داريم. دبير كل سازمان ملل و وزير امورخارجه آلمان برگزاری انتخاباتی عادلانه و آزاد در ايران را خواستار شدند كوفی عنان، دبير كل سازمان ملل و يوشكا فيشر وزير امورخارجه آلمان، در يك كنفرانس مطبوعاتی در بادن بادن آلمان خواهان برگزاری انتخاباتی آزاد و عادلانه در ايران شدند. آقای عنان گفت ما می دانيم كه درايران بحث ها و تحولات سياسی مهمی در حال رخ دادن است و اميدواريم كه رهبران ايران بتوانند برای حل اختلافات خود بيابند تا امكان برگزاری انتخاباتی آزادانه و عادلانه با حضور همه احزاب فراهم آيد.

madadyaali

سلام آقای بجون خودم که منم دوست دارم هميشه با شما باشم نه فقط چهارشنبه ها همه روز وهمه ساعت چون با شما خوبان بودن باعث خوب بودن ميشود اما چه کنم هنوز نتونستم مسئله وتو ومن بودن آقا سينا را با خودم حل کنم دارم هنوز فکر ميکنم ايشون از حق وتو ومن بودن کنار نمی آيد وما هم دوست داريم يکی باشيم واز من بودن ومنيتها خسته شديم درد جامعه ما همين من بودن هست که جوانان را از همه چيز بی زار کرده بايد گوسفند بود وچوپان داشت بابا ما هميشه ميخواهيم من باشيم چکنيم دادش زوربا بتونيم ما شويم وهيچ حقی برای خود قائل نشويم وحق را به جمع بدهيم راهنمايی کن ياعلی

mehrshad

سلام ايول قشنگ بود منم بالاخره آپ ديت کردم خوشحال ميشم سر بزنی و نظر قشنگتو بنويسی توش

خاله ريزه

سلام ....واقعا زيبا گفتی ايشاالله هميشه روح قشنگت اتو کشيده باشه راستی بلاگت هم که خوشگل کردی--- خوش باشی دوست گلم

kaveh

به به...اولآ که يکصدو ششمين نفر بودن هم عالمی دارد..دومآ شديدآ راست ميگويند..سومآ کارتون تموم شد،اتو رو بدين به من لطفآ!!

....

....؟

مریم

سلام؛ آيا انسان به انسان می نگرد؟ آيا درگيريم و روح خود را می بينيم؟ آيا....زوربا جان...مثل هميشه ممنونم..تا بعد